ÖVRIGT / Diverse / Glasskrin 14204104

nr 1420 4104

Glasskrin

+ plakett, 2 delar, omkring 1900. Längd: 14. Höjd: 10 cm, plakett i relief, biskviporslin, 13,5x9,5 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:08:57